penzion rokytka

Náš penzion

Penzion Rokytka nabízí víc než jen běžné ubytování. Staré roubené a hrázděné stavení, které je památkově chráněným objektem, pochází z roku 1834. Snažíme se, aby odpovídalo potřebám hostů a zároveň si zachovalo romantický ráz se vším, co k tomu patří ​– nízké stropy, vrzající podlahy, klenby, stará pec na chléb...

Pro hosty jsou k dispozici tři apartmány (pro 5 nebo 6 osob) vybavené vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem a tři dvoulůžkové pokoje s umyvadlem (WC a sprchy jsou společné). Tyto ubytovací prostory jsou umístěny v hlavní budově. Kromě toho nabízíme ubytování v samostatném objektu hned vedle hlavní budovy. Jeho kapacita je 8 osob – hosté mají k dispozici tři ložnice, kuchyňku, obývací pokoj s jídelnou a koupelnu s WC. Domek poskytuje naprostý klid a pohodu nesdíleného ubytování. Vytápění je řešeno krbovými kamny s rozvodem tepla do ostatních místností.

Nejen ubytování

K ubytování si hosté mohou zakoupit večeře a snídaně. K večeři Vám připravíme poctivá česká jídla, ale dokážeme uvařit i pokrmy různých etnických kuchyní. Snažíme se používat regionálně dostupné suroviny a produkty naší zahrady. Příležitost ochutnat naše výtvory budete mít i u snídaně, ​kdy Vám každé ráno nabídneme čerstvé housky, rohlíky, dalamánky, případně chléb – to vše pečené v našem penzionu. Ke každé snídaní také servírujeme čerstvě pečený domácí moučník, naše zavařeniny, domácí paštiku a různé pomazánky, čerstvé škvarkové sádlo a mnoho jiného. Volbu jídel rádi v rámci možností přizpůsobíme Vašim přáním a potřebám.

Jak vypadá naše snídaně?

Jak vypadá naše večeře?

Kdo za tím vším stojí?

Jsme rodinná firma, v jejímž čele jsou dva bratři – Jiří a Tomáš. Do podniku vkládá každý z nás to nejlepší, co umí – kuchařské umění, životní zkušenost, preciznost a smysl pro detail i humor, jazykové znalosti a zkušenosti z horských výprav, šikovné ruce a trpělivost s dětmi. Naším cílem je, abyste se u nás cítili jako u dobrých přátel. Jsme tu zcela pro vás – ať už jde o přípravu dobrého jídla, pomoc při plánování výletů do okolí, vytvoření pohodové atmosféry nebo zajištění čistého a příjemného prostředí.

Na vaši návštěvu se těší
Jirka + Hanka + Tomáš + Maruška